Opiekun:
Raven Cane

Prefekt:
Cheryl Brown
Sophie Mellark Poe
Opiekun:
Manon Modine

Prefekt:
Aya Vermilion
Lily Carter-Stewart
16927
23093
20568
20655
Opiekun:
Luitta Rythel

Prefekt:
Annabeth Snow
Raven Lestrange
Opiekun:
Annabeth Wolfrose-Korfis

Prefekt:
Mira Navier
Wynonna Perez
RANKING DRAGOTóW [Wejdź]:
Uczniowie:
Wynonna Perez - 353 d.
Nicolas Cane - 351 d.
Gwendolyn Shepherd - 256 d.

Nauczyciele:
Reny Boursier - 167 d.
Vildan Vallar - 151 d.
Chaz Riley - 148 d.


W Salem jest 354 uczniów,
natomiast 59 osób czeka na przydział.
Prefekt Naczelny:
Gwendolyn Shepherd
Nicolas Cane

Aktualnie trwa II rok szkolny, w posiadaniu Pucharu Domów jest Hufflepuff.
Nauczyciele Salem

NAUCZYCIEL
PRZEDMIOT
MAIL
FUNKCJA
Ellen Winslow
Antyczne Runy
ellen.winslow@o2.pl
-
Vildan Vallar
Astronomia
vildan.vallar@gmail.com
-
Reed Brennan
Czarna Magia
reed.brennan.69@gmail.com
Opiekun SLQ
Chaz Riley
Eliksiry
chaz.riley69@gmail.com
-
Reny Boursier
Historia Magii
reny.boursier@gmail.com
-
Narcyza Zoe Assassin
Klub Pojedynków*
kasiali10@wp.pl
Opiekun Pojedynków
Agnieszka Anderson
Latanie na Miotle
aga.anderson.nowakowska@gmail.com
-
Luitta Rythel
Numerologia
luitta.rythel@gmail.com
Opiekun Ravenclawu
Annabeth Wolfrose-Korfis
OnMS
annabeth.wolfrose@gmail.com
Opiekun Slytherinu
Manon Modine
OpCM
manon.modine@gmail.com
Opiekun Hufflepuffu
Laura Sloth
Transmutacja
smithowa@gmail.com
-
Nickolas le Fent
Wróżbiarstwo
winterheart13@interia.pl
-
Raven Cane
Zaklęcia
ravenblack93@gmail.com
Redaktor Naczelna, Opiekun Gryffindoru
Abasdarhon Cane
Zielarstwo
abasdarhon.cane@gmail.com
Redaktor Naczelny




Theme by Reny Boursier
© 2018 Salem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
powered by jPORTAL 2 & UserPatch