Opiekun:
Nickolas le Fent

Prefekt:
Julie Black
Victoria Arcenao
Opiekun:
Annabeth Snow

Prefekt:
Isabella Rossa
Jezz Morgan
13543
8010
17660
12730
Opiekun:
Nicolas Cane

Prefekt:
Adeline Flores
Nora Aranrhod
Opiekun:
Annabeth Wolfrose-Korfis

Prefekt:
Jason Frostern
William Doyle
RANKING DRAGOTóW [Wejdź]:
Uczniowie:
Lian Hyde - 280 d.
Brooklynne Crowley - 248 d.
Adeline Flores - 242 d.

Nauczyciele:
Chaz Riley - 218 d.
Wynonna Perez - 189 d.
Annabeth Snow - 184 d.


W Salem jest 212 uczniów,
natomiast 3 osób czeka na przydział.
Prefekt Naczelny:
Jeongguk Smith
Kian Maevi

Aktualnie mamy XIV Rok Szkolny.
W posiadaniu Pucharu Domów jest Ravenclaw.
Nauczyciele Salem

NAUCZYCIEL
PRZEDMIOT
MAIL
FUNKCJA
Yoongi Cane
Analityka Transmutacji
minyoongi.kiziamizia@gmail.com
-
Agnieszka Aderson
Gry Miotlarskie
aga.anderson.nowakowska@gmail.com
-
Amiliana Cullen
Lato z Językami
sarakaczorek15@gmail.com
-
Lilith Farley
Magia Praktyczna
lilith.farley@gmail.com
-
Wynonna Perez
Magia Praktyczna
wynonna.perez@onet.pl
-
Arsen McGreen
Magiczne CSI
arsen.mctireliath@gmail.com
-
Chaz Riley
Magiczny Survival
chaz@salemagia.pl
-
Chaz Riley
Magomedycyna
chaz@salemagia.pl
-
Reed Brennan
Podróże z magią
reed.brennan.69@gmail.com
-
Annabeth Snow
Tajemnice Głębin
annabeth@salemagia.pl
Hufflepuff
Gwendolyn Shepherd
Tajemnice Głębin
gwendolyn@salemagia.pl
-
Annabeth Wolfrose-Korfis
Terminum Mortis
annabeth.wolfrose@gmail.com
Slytherin
Chaz Riley
W mugolskim ogrodzie
chaz@salemagia.pl
-




Theme by Reny Boursier
© 2018 Salem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
powered by jPORTAL 2 & UserPatch