Opiekun:
Ellen Winslow

Prefekt:
Maddie Asword

Opiekun:
Chaz Riley

Prefekt:
Raven Winslow
Wiktor Brown
24976
19190
23403
20542
Opiekun:
Luitta Rythel

Prefekt:
Beomgyu Salvatore

Opiekun:
Annabeth Wolfrose-Korfis

Prefekt:
Flixy Moon
Gwendolyn Shepherd
RANKING DRAGOTóW [Wejdź]:
Uczniowie:
Wynonna Perez - 404 d.
Nicolas Cane - 392 d.
Nicolle Word - 286 d.

Nauczyciele:
Chaz Riley - 236 d.
Ellen Winslow - 175 d.
Raven Cane - 157 d.


W Salem jest 558 uczniów,
natomiast 54 osób czeka na przydział.
Prefekt Naczelny:
Aya Vermilion
Kylie Nickolson

Aktualnie trwa III rok szkolny.
W posiadaniu Pucharu Domów jest Hufflepuff.
Nauczyciele Salem

NAUCZYCIEL
PRZEDMIOT
MAIL
FUNKCJA
Ellen Winslow
Antyczne Runy
ellen.winslow@o2.pl
Opiekun Gryffindoru
Vildan Vallar
Astronomia
vildan.vallar@gmail.com
-
Reed Brennan
Czarna Magia
reed.brennan.69@gmail.com
-
Chaz Riley
Eliksiry
chaz.riley69@gmail.com
Opiekun Hufflepuffu
Reny Boursier
Historia Magii
reny.boursier@gmail.com
Opiekun Gwardii Salem
Narcyza Zoe Assassin
Klub Pojedynków*
kasiali10@wp.pl
Opiekun Pojedynków
Agnieszka Anderson
Latanie na Miotle
aga.anderson.nowakowska@gmail.com
-
Luitta Rythel
Numerologia
luitta.rythel@gmail.com
Opiekun Ravenclawu
Annabeth Wolfrose-Korfis
OnMS
annabeth.wolfrose@gmail.com
Opiekun Slytherinu, Opiekun SLQ
Reed Brennan
OpCM
reed.brennan.69@gmail.com
-
Laura Sloth
Transmutacja
smithowa@gmail.com
-
Nickolas le Fent
Wróżbiarstwo
winterheart13@interia.pl
-
Raven Cane
Zaklęcia
ravenblack93@gmail.com
Redaktor Naczelna
Chaz Riley
Zielarstwo
chaz.riley69@gmail.com
Opiekun Hufflepuffu




Theme by Reny Boursier
© 2018 Salem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
powered by jPORTAL 2 & UserPatch