Opiekun:
Ellen Winslow

Prefekt:
Hanna Gonne-Luma
Maddie Asword
Opiekun:
Chaz Riley

Prefekt:
Raven Winslow
Wiktor Brown
14480
10802
13159
11271
Opiekun:
Luitta Rythel

Prefekt:
Beomgyu Salvatore
Evelynn Sevine
Opiekun:
Annabeth Wolfrose-Korfis

Prefekt:
Flixy Moon
Gwendolyn Shepherd
RANKING DRAGOTóW [Wejdź]:
Uczniowie:
Wynonna Perez - 248 d.
Nicolas Cane - 246 d.
Gwendolyn Shepherd - 173 d.

Nauczyciele:
Chaz Riley - 129 d.
Ellen Winslow - 125 d.
Raven Cane - 93 d.


W Salem jest 528 uczniów,
natomiast 1 osób czeka na przydział.
Prefekt Naczelny:
Aya Vermilion
Kylie Nickolson

Aktualnie trwa III rok szkolny.
W posiadaniu Pucharu Domów jest Hufflepuff.
Akcja Reklama
Czym jest Salem?
Czym są Dragoty?
Jak wejść na Czat?
Jak zdobyć Galeony?
Oferta Edukacyjna
Pomoc Salema
Regulamin
Regulamin Discorda
System Gratyfikacji
Salem na Facebooku
Szkolny Poradnik
Stara Krypta
Zapisy

Kariera Nauczyciela

Rada Szkoły
Spis Nauczycieli
Spis Uczniów
2019-05-27 | 21:00
Torba Niuchacza
/join: Salem


2019-06-01 | 19:00
Dzień dziecka w Salem
/join: salem_boisko



2019-06-02 | 19:00
Salemopoly
/join: salem_tylna_sala



[Więcej]
Wielka Sala Salem

Aula
Biblioteka
Błonia
Boisko
Cieplarnia
Cmentarzysko
Dziedziniec
Klasa 4c
Komnata Pojedynków
Kuchnia
Lochy
Pokój Życzeń
Sala Lekcyjna 1
Sala Lekcyjna 2
Sala Lekcyjna 3
Tylna Sala
Wieża Astronomiczna
Wieża Zachodnia
Zakazany Las
Zbrojownia

Hermiona Scamander
May Leander
Usagi Okashino


Annabeth Snow


Nicolas Cane
Rose Marvolo


Alexandra Curtis
Wynonna Perez
Opiekun Ligi:
Annabeth
Wolfrose-Korfis

Boisko
Poradnik do Quidditcha
Tabela Wyników
Terminarz Rozgrywek
Opiekun Pojedynków:
Narcyza Zoe Assassin

Jak walczyć?
Komnata Pojedynków
Punktowanie Pojedynków
Regulamin Turnieju
Spis Zaklęć
Tabela Wyników
Puchoni

Aya Vermilion Aya.Vermilion@wp.pl
Lily Carter-Stewart taylor.lily21@gmail.com
Nadia Raneline olszewskasia2004@gmail.com
Sizi Angelrose sizizvdeckv@gmail.com
Iris Mann Smrodowo43097@interia.pl
Madeline Black madeline.black1@o2.pl
Eilenn Sullivam Polubse@onet.pp
Fire Black chwmaja@gmail.com
Megan Smith a.m2003@wp.pl
Avrey Feniks vxlencix252@gmail.com
Liliana Blood dzwonek41@gmail.com
Liliana Mayers gnys.luiza19@gmail.com
Holland Jensen holland.jensen00@gmail.com
Annabeth Snow wptaszek@vp.pl
Raven Winslow raven.shadow1704@gmail.com
Magnus Muller magnus.02@wp.pl
Ambrozja Green ambrozjagreen@gmail.com
Wiktor Brown wiktor.brown.0@gmail.com
Nina Tozier gosia.przybylska@vp.pl
Nina Tozier natalia.pochodzka@gmail.com
Ella Ohne ellaohnee@gmail.com
Kaito Yoo verycutecat26@gmail.com
Hermiona Granger Los Paulina197@gmail.com
Dominika Sowa dominikadudon3@gmail.com
Euforia Olmax Olugowska903@gmail.com
Emily Clever Emiliapietrzak143@wp.pl
Selena Gomez kwiatuszek.amorki@onet.pl
Akira Milosembore patrycjaw2006@op.pl
Misty Koron wikiamichalska@wp.pl
Ginny Weasley oliwiamk889@gmail.com
Laura Pidkurska Rasjulia4@gmail.com
Roxi Slitetug roku.oryn@gmail.com
Billie Deasley oliwiamk1310@gmail.com
Vanya Varis paulina160402@o2.pl
test test testtest
Ginny Potter nataliaszpakowska28@gmail.com
Nika Per Nik959@wp.pll
Anna Grządka julia.domanska007@gmail.com
turok Renko danieldanielak12@gmail.com
Ania Potter Anusia04222@wp.pl
Lilo Dark asiamxx12@gmail.com
Lara Rockway julia.kwiatkowska@interia.pl
Lily Colin samochkarina@gmail.com
Catrice Frost korciiotv@gmail.com
Kashu Sai juljar2004@gmail.com
Alex Angel xalexangelxx@gmail.com
Natalia Potter zajacn53@gmail.com
Anastazja Michel Kalina.mastalerz@wp.pl
Cho Chang Kinga20080415@wp.pl
Rosalie Whitemoore ada19072002@wp.pl
Alison Wilson Alison Wilson
Harry Black harrybklavck@gmail.com
Roksi Madal roksana.oryn@gmail.com
Carmen Johnson carmen.johnson.13.cj@gmail.com
George Wesley rafal.judo@gmail.com
Julia Morlf monika.gorny@onet.pl
Phontine MacCourthy kaliber44p@uniwersytetdzieci.pl
Annaja Karolux aniakaro1505@wp.pl
Tina Riddle Agata.bobowicz@op.pl
Light Neon Bartek.miakienko@onet.eu
Alice Winstel a.malinka333@gmail.com
Lea Muugle jzywalewska@op.pl
Aurelia Stark hatemymind41@gmail.com
Lynn Ozz oz.przemek@outlook.com
Khenxx Kałamarnica patrycja.miloszewska@gmail.com
Victoria Fisher wikkij7@gmail.com
Vanda Brown vandabrown@wp.pl
Emma White majka.p@o2.pl
Martyna Wolf martyna.lepak@wp.pl
Martyna Wolf lepakmartyna00@wp.pl
Elise Mitchell mitchell.elise69@gmail.com
Daivedoon Lorenc daivedoon@gmail.com
Alison Wilson alison_wilson@onet.pl
Manon Modine manon.modine@gmail.com
Barry Robson barry.robson@o2.pl
Eve Moon evemoon@o2.pl
Szaman Krawczyk miskrawczyk@gmail.com
Sarah McCallister sarah.mccallister
Julia Tymieńska juliatymienska1112@gmail.com
Victoria Threeway olapola@gmail.com
Elien Lavenderowl lavenderowlelien@gmail.com


Nie masz jeszcze konta? Możesz się zapisać!

Czarodziejów na stronie: 0
Mugoli na stronie: 3


18:00 - 18:35
Historia Magii
/join: salem_biblioteka

18:40 - 19:15
Historia Magii
/join: salem_biblioteka

19:20 - 19:55
Wróżbiarstwo
/join: salem_zachodnia

20:00 - 20:35
Klub Pojedynków*
/join: salem_komnata_pojedynkow



Zastępstwa:

Brak zastępstw.

Redaktor Naczelna:
Raven Cane
Mail redakcji:
witchplease.gazetka@gmail.com

Najnowsze Wydanie
Ranking Redaktorów
Ranking Rozrywki
Regulamin
Zapytaj Lockharta
TYTUŁY UCZNIOWSKIE
Absolwent Salem
Mistrz Domu
Mistrz Salem

PLEBISCYTY SZKOLNE
Najlepszy Nauczyciel
Złota Czarownica
Błyskawica
Kocioł Wiedźm
Król Potter
Na Tropie Kota Salema
Opowieści spod muchomora
Ranking Dragotów
Sabat Czarownic
Salemopoly
Sieć Fiuu
Siedem Wyzwań
Super Percy
Tiara Przydziału
Wyścigi Skrzydlatych Koni
Wyzwania Rona Weasleya
Zygmuntówka

Atak Niuchaczy
aktualny lider

O Zabawie
Ranking Niuchaczy

Gargulki
Regulamin
Przebieg Zabawy
Nagrody i Kary
Ranking Gargulków

Gdzie ten Kociołek?
Nicolas Cane
aktualny lider

O Zabawie
Ranking Kociołka

Pączki Kowalskiego
aktualny lider

O Zabawie
Ranking Pączków

Pogoń za Błyskotkami
Nicolas Cane
aktualny lider

O Zabawie
Ranking Błyskotek

Theme by Reny Boursier
© 2018 Salem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
powered by jPORTAL 2 & UserPatch