Opiekun:
Ellen Winslow

Prefekt:
Hanna Gonne-Luma
Maddie Asword
Opiekun:
Chaz Riley

Prefekt:
Raven Winslow
Wiktor Brown
14480
10802
13159
11271
Opiekun:
Luitta Rythel

Prefekt:
Beomgyu Salvatore
Evelynn Sevine
Opiekun:
Annabeth Wolfrose-Korfis

Prefekt:
Flixy Moon
Gwendolyn Shepherd
RANKING DRAGOTóW [Wejdź]:
Uczniowie:
Wynonna Perez - 248 d.
Nicolas Cane - 246 d.
Gwendolyn Shepherd - 173 d.

Nauczyciele:
Chaz Riley - 129 d.
Ellen Winslow - 125 d.
Raven Cane - 93 d.


W Salem jest 528 uczniów,
natomiast 1 osób czeka na przydział.
Prefekt Naczelny:
Aya Vermilion
Kylie Nickolson

Aktualnie trwa III rok szkolny.
W posiadaniu Pucharu Domów jest Hufflepuff.
Akcja Reklama
Czym jest Salem?
Czym są Dragoty?
Jak wejść na Czat?
Jak zdobyć Galeony?
Oferta Edukacyjna
Pomoc Salema
Regulamin
Regulamin Discorda
System Gratyfikacji
Salem na Facebooku
Szkolny Poradnik
Stara Krypta
Zapisy

Kariera Nauczyciela

Rada Szkoły
Spis Nauczycieli
Spis Uczniów
2019-05-27 | 21:00
Torba Niuchacza
/join: Salem


2019-06-01 | 19:00
Dzień dziecka w Salem
/join: salem_boisko



2019-06-02 | 19:00
Salemopoly
/join: salem_tylna_sala



[Więcej]
Wielka Sala Salem

Aula
Biblioteka
Błonia
Boisko
Cieplarnia
Cmentarzysko
Dziedziniec
Klasa 4c
Komnata Pojedynków
Kuchnia
Lochy
Pokój Życzeń
Sala Lekcyjna 1
Sala Lekcyjna 2
Sala Lekcyjna 3
Tylna Sala
Wieża Astronomiczna
Wieża Zachodnia
Zakazany Las
Zbrojownia

Hermiona Scamander
May Leander
Usagi Okashino


Annabeth Snow


Nicolas Cane
Rose Marvolo


Alexandra Curtis
Wynonna Perez
Opiekun Ligi:
Annabeth
Wolfrose-Korfis

Boisko
Poradnik do Quidditcha
Tabela Wyników
Terminarz Rozgrywek
Opiekun Pojedynków:
Narcyza Zoe Assassin

Jak walczyć?
Komnata Pojedynków
Punktowanie Pojedynków
Regulamin Turnieju
Spis Zaklęć
Tabela Wyników
Krukoni

Berenika Clearwater berenikaclearwater@gmail.com
Nicolas Cane niicolaspierce@gmail.com
Marlena Swaterlon mews1003@gmail.com
Lissandra Atler lissandra.atler@interia.pl
Clara Bingham clara.bingham@interia.pl
Alice Rain altata@o2.pl
Selene Potter selene.potter@o2.pl
Rose Lawrence ewelka2007@interia.pl
ALEXANDRA TISDALE aniazak15@gmail.com
Liliana Lovegood lena.lovegood@interia.pl
Max Moranis max.moranis@interia.pl
Aisha Murphy hatyczka@gmail.com
Samanta Clarsson-Carter sam.clarsson@onet.pl
Lee Yatagari kamrogla@onet.pl
Jason Philips pawkpawkpawk@gmail.com
Nela Wotschon kornelia.marynicz@wp.pl
Rose Brown kamila050808@op.pl
Emma Frix martynkacydzik@gmail.com
Lilia Doquiet LunaLovegoodQueen@gmail.com
Lily Okamoto leville41@gmail.com
Zagan Astarot pablo799@interia.eu
Elmin Organ fil.boj12@gmail.com
Raven Arbore wertotix@wp.pl
Volt Arbore alchemixpl@gmail.com
Amber Hunter helrom8@gmail.com
Alexander Brown Alexanderbrown523@gmail.com
Kasper Kruszel kacper.dolatowski@onet.pl
Evelynn Sevine alexandra.liver@interia.pl
Ruzael Sullivan zoe.skarlett@wp.pl
Nora Nevil zludnenadzieje2005@gmail.com
Alice Wright sowa.alice.wright@gmail.com
Lin Evens jestemlama4@o2.pl
Paul Hussain polekpacz2@interia.pl
ginny potter aagunia1@wp.pl
Fryderyk van der Hoff jatczak-k@o2.pl
Nila Radefind klaudiadominiak382@gmail.com
Charlotte Foster julia2801@interia.pl
Kylie Nickolson Julka.Epa@gmail.com
Lilly Breath Dbera2006@gmail.com
Persival Ember bohdanowicz_patryk@o2.pl
Fascinate Fox Mlooda99@gmail.com
Helena Browen helena.browen@o2.pl
Kae Elline MandarynkaMM@gmail.com
Rozie Dradric amelia.fr
Kuxy Marks keister 7c@gmail.com
Milo Narciss jula.grzechosia@gmail.com
Natalie Jackson n.bigo4658@gmail.com
Nirvana Bloom witaszewska249@gmail.com
Laura Pegaz ulka9814@gmail.com
Charlotta Aurora Scyler Zziomeczka.3.90@gmail.com
Wolfgang Dopamery serafettin7825@gmail.com
Peyton Buttler domsiatoksia@gmail.com
Rose Marvolo olganowak1107@gmail.com
Bonzo Haker krzyiug.crazy@gmail.com
Rosalie Snape-Devine rosalie.snape@wp.pl
Sara Bitner misia4.06@o2.pl
Dżasmine Mahidevran dmahidevran@gmail.com
Patryk Kocioł sajmenhak@outlook.com
Kamila White kamila.pysia@interia.pl
Perseusz Jackson mikisz@onet.pl
Liv Silver ngorecka@opoczta.pl
Angelika Majia karzelek06@wp.pl
kayloween mystique sobaad123@o2.pl
Arthes Pendragon magdaganczarek@gmail.com
Liliana Lovato liliana.lovato@onet.pl
Clara Winchester gabrysiagabi16855@gmail.com
Camilla Caramelle camilla.caramelle@gmail.com
Liv Lovegood O.fojtuch@wp.pl
Scarlett Frost pati1894@wp.pl
Rachel Blacj masia2004@wp.pl
Mona Grandwels monikax@onet.eu
Winter Tale sui.24@wp.pl
Octavia Forelsket nataliepis18@gmail.com
Blanka Hermen laura.knaber1@o2.pl
Anastazja Ozera patrycja.tomczak01@gmail.com
Jason Royce itsjasonroyce@gmail.com
Juliet Rose juliacias705@gmail.com
Beomgyu Salvatore jimin.salvatore@o2.pl
Lydia Black lydiablack@gmail.com
Lydia Black biankawitosz@gmail.com
Jane Parker Jane Parker
Nana Madd rus.darusia@gmail.com
Carolina Winnie luneczka04@gmail.com
Caspian Devorak caspian.devorak@interia.pl
Pandora LaClaw fajunex@gmail.com
Olivia Violet zuzisuzi666@gmail.com
Chloë Mitchell chloemitchell552@gmail.com
Lisa Shadow Kocianati@wp.pl
Stella White weeronikax23@o2.pl
Anja Pepitax patrycjazalecka@wp.pl


Nie masz jeszcze konta? Możesz się zapisać!

Czarodziejów na stronie: 0
Mugoli na stronie: 1


18:00 - 18:35
Historia Magii
/join: salem_biblioteka

18:40 - 19:15
Historia Magii
/join: salem_biblioteka

19:20 - 19:55
Wróżbiarstwo
/join: salem_zachodnia

20:00 - 20:35
Klub Pojedynków*
/join: salem_komnata_pojedynkow



Zastępstwa:

Brak zastępstw.

Redaktor Naczelna:
Raven Cane
Mail redakcji:
witchplease.gazetka@gmail.com

Najnowsze Wydanie
Ranking Redaktorów
Ranking Rozrywki
Regulamin
Zapytaj Lockharta
TYTUŁY UCZNIOWSKIE
Absolwent Salem
Mistrz Domu
Mistrz Salem

PLEBISCYTY SZKOLNE
Najlepszy Nauczyciel
Złota Czarownica
Błyskawica
Kocioł Wiedźm
Król Potter
Na Tropie Kota Salema
Opowieści spod muchomora
Ranking Dragotów
Sabat Czarownic
Salemopoly
Sieć Fiuu
Siedem Wyzwań
Super Percy
Tiara Przydziału
Wyścigi Skrzydlatych Koni
Wyzwania Rona Weasleya
Zygmuntówka

Atak Niuchaczy
aktualny lider

O Zabawie
Ranking Niuchaczy

Gargulki
Regulamin
Przebieg Zabawy
Nagrody i Kary
Ranking Gargulków

Gdzie ten Kociołek?
Nicolas Cane
aktualny lider

O Zabawie
Ranking Kociołka

Pączki Kowalskiego
aktualny lider

O Zabawie
Ranking Pączków

Pogoń za Błyskotkami
Nicolas Cane
aktualny lider

O Zabawie
Ranking Błyskotek

Theme by Reny Boursier
© 2018 Salem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
powered by jPORTAL 2 & UserPatch